• MHP’DEN İHSANOĞLU İÇİN DESTEK İFTARI

  Milliyetçi Hareket Partisi Kuşadası ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği, Kuşadası Belediyesi Turban tesislerinde gerçekleştirildi.

  20:48:21 | 2014-07-21

  http://yavuzlarmylife.com

   

  Milliyetçi Hareket Partisi Kuşadası ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği, Kuşadası Belediyesi Turban tesislerinde gerçekleştirildi. MHP Aydın Eski Milletvekili Recep Taner, MHP Aydın il Başkanı Fevzi Köse, CHP’li Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası MHP İlçe Başkanı Cemal Sarı, il ve ilçe yönetiminin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

   

   

   MHP Kuşadası ilçe teşkilatının, iftar yemeğinde konuşan MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, “İsrail’in Gazze de gerçekleştirdiği  saldırıyı kınıyoruz. Mübarek Ramazan ayında olmamıza rağmen Suriye'de, Filistin'de, Irak'ta, Doğu Türkistan'da malesef Türk müslüman kardeşlerimiz bir çok sıkıntı içerisinde. BizlerTürk milleti olarak bu konuda duyarlılığımızı artırmak zorundayız. Ayrıca iktidar partisi AK Parti konusunda da uyanık olmalıyız. İktidarın Türkiye'yi nereye götürmek istediğini hepimiz çok iyi gözlemliyoruz. Bu planı bozmak için Türk Milletinin bütün fertlerine sesleniyorum. Önümüzdeki Cumhurhurbaşkanlığı seçimleri Türk Milletinin geleceği için çok önemli bir dönüm noktası olacaktır.Türk milletinin bekası için Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığını kazanması lazım” dedi.

   

  MHP Kuşadası ilçe Başkanı Cemal Sarı, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden başarıyla çıkacaklarını belirterek, “Kuşadası’ndan Cumhurbaşkanı adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu’na büyük bir oy patlaması bekliyoruz” diye konuştu.

   

  Latif SANSÜR / KUŞADASI