• Türk Polis Teşkilatı'nın 175'inci Kuruluş yıldönümü kutluyorum.

  TÜRK POLİSİ Türk Polisi olmak zordur, gece gündüz devlet için çalışmayı, Türk milleti için çırpınmayı gerektirir. Türk polisi olmak; özveri ister, özgüven ister, öz değerlere bağlılık ister, yetmedi mangal gibi yürek ister.

  23:35:42 | 2020-04-06

  http://yavuzlarmylife.com

  Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Haluk Alıcık  yayınladığı yazılı basın bildirisi ile Türk Polis Teşkilatının 175’inci kuruluş yıldönümünü kutladı. 

  ''TÜRK POLİSİ

  Türk Polisi olmak zordur, gece gündüz devlet için çalışmayı, Türk milleti için çırpınmayı gerektirir. 

  Türk polisi olmak; özveri ister, özgüven ister, öz değerlere bağlılık ister, yetmedi mangal gibi yürek ister. 

  Türk Polis Teşkilatı; suç ve suçluyla mücadelede cesaret nişanesi, vatana, millete, bayrağa sevgide cevval bir sadakat timsali, masum ve mağdurları korumada asalet numunesidir. 

  Dilerim ki, Türk polisi mahşeri vicdan türbesinin inanmış türbedarı olarak her daim var olur. 

  15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü sırasında, teröristlerin havadan bombaladıkları Gölbaşı Polis Özel Harekat Daire Başkanlığı'nda şehit olan 51 kahramanımıza, İzmir'de kahramanlık destanı yazan Fethi Sekin'e,  yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadele esnasında şehadet şerbetinden içen aziz şehitlerimize Allah'tan ( cc ) rahmet niyaz ediyorum. 

  Türk Polis Teşkilatı'nın 175'inci yıldönümünü içtenlikle kutluyor, halen görevinin başında bulunan veya emeklilik günlerini yaşayan, hiçbir millet düşmanına baş eğmemiş, onay vermemiş polislerimizi selamlıyor, hepsine aileleriyle birlikte en iyi dileklerimi sunuyorum.''

  Haluk Alıcık

  MHP Aydın İl Başkanı