• AYDIN’DA DİLLERE DESTAN DÜĞÜN

  Dede Lokantası Sahibi Süreyya İnalöz, Ece Özdemir ile yaşamını birleştirdi

  15:22:59 | 2012-04-29

  DÜĞÜNDEN KARELER

  FOTO GALERİ’DE

  Aydın’ın tanınmış esnaflarından Dede Lokantası sahibi Süreyya İnalöz, Akarsu Park Tesislerinde düzenlenen düğün töreni ile bekarlığa veda etti. Özdemir Ailesinin sevimli kızı Ece Özdemir ile yaşamını birleştiren Süreyya İnalöz mutluluğa adım attı.

  28 Nisan 2012 Cumartesi gecesi gerçekleşen Düğün Merasimine her iki ailenin sevenleri katıldı. Muhteşem düğün töreni ile muratlarına eren genç çiftler balayı için Antalya’ya gitti.

  Aydın Akarsu Tesisleri’nin büyüleyici atmosferi altında gerçekleşen düğünde nikah defterini şahitler huzurunda imzalayan Süreyya&Ece çifti en mutlu günlerinde dostları ile birlikte olmanın keyfini çıkarırken Özdemir ve İnalöz aileleri düğüne katılan tüm konuklarına teşekkür ettiler.

  Aydın Belediyesi Zeybek ekibinin de renk kattığı düğünde misafirler takı merasiminde uzun kuyruk oluşturdu.

  Dillere destan nikâh ve düğün töreni ile hayatlarını birleştiren Süreyya&Ece çiftinin, Düğün Pastasını keserken mutluluk ve heyecanları gözlerinden okunuyordu.

  Unutulmaz bir gün yaşadıklarını dile getiren genç çiftler mutluluklarını şöyle dile getirdi: “Hayatımızda yaşadığımız en güzel gündü. Ne bekledik ve hayal ettiysek hepsi gerçekleşti. Canımız kadar yakın arkadaşlarımız, dostlarımız ve ailelerimizi ağırlamak bizler için inanılmaz bir keyifti. Yaşadığımız an, bugüne kadar kurduğumuz tüm hayallerden, gördüğümüz tüm rüyalardan daha güzeldi.”

  Aydın Gündem ve Şafak Gazeteleri olarak Süreyya ve Ece çiftine ömür boyu saadetler diliyor, İnalöz ve Özdemir ailelerini tebrik ediyoruz.