• CHP'Lİ İŞADAMI POLAT'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ..

  41’inci yaşına basan CHP Aydın örgütünün sevilen isimlerinden Urfalı İşadamı Sabri Polat'a arkadaşları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

  10:57:20 | 2016-01-06

   

  Daha önce adı Milletvekilliği adaylığı için de geçen CHP Aydın örgütünün sevilen simalarından işadamı Sabri Polat'a aynı zamanda partili arkadaşları olan Aydınspor 1923 Eski Başkanlarından Milletvekili Hüseyin Yıldız'ın Danışmanı Süha Bayırlı ve partinin sevilen genç isimlerinden Çeştepe Belde Eski Başkanı Ümit Tosun tarafından sürpriz bir doğum günü düzenlendi.


  Aydın'ın önemli eğlence duraklarından biri olan Şapıldak Bar'da yapılan doğum günü sürprizinde işadamı Sabri Polat, arkadaşları ve Bar işletmecileri tarafından hazırlanan 41. doğum günü pastasını müzik ve alkışlar arasında üfledi. Doğum günü pastasını üflerken tuttuğu dileği sır gibi saklayan Sabri Polat'a bar da sahne alan müzik gurubu çaldığı doğum günü parçasıyla eşlik etti.


  www.aydingundem.net olarak Sabri Polat'a sevdikleriyle birlikte yaşayacağı sağlıklı ve başarılı nice nice mutlu yıllar dileriz.