• Dr. Gürkan Kubilay: “Yiyerek zayıflayın..”

  İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Gürkan Kubilay Nazilli’de Yiyerek zayıflamanın yöntemlerini anlattı.

  13:07:40 | 2017-03-30

  Televizyonlardaki sağlık ve spor programlarından tanıdığımız İç Hastalıklar Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay, eğlenceli beslenme önerilerini Nazilliler ile paylaştı.

  Diyetisyen ve obezite cerrahlarının aksine boğazdan kısmadan yiyerek zayıflamayı tavsiye ettiği “Yemişim Diyetini” isimli kitabı hakkında da konuşan Dr. Gürkan Kubilay son sekiz yıldır, hastalarına, diledikleri tüm besinleri, istediği kadar yemelerini sağlayan ve insülin dirençlerini tedavi ederek, onları “yedire yedire” zayıflatan ve çok uzun yıllar korumalarını sağlayan çok özel sistemi hakkında bilgiler verdi.

  Katılanların ilgiyle dinlediği programda soruları da cevaplayan İç Hastalıklar Uzmanı Dr. Gürkan Kubilay kitabında çeşitli kaynaklardan, doktor arkadaşlarından öğrendikleri ile kendi bildiklerini birleştirerek hastalarında kullanıp başarılı olanların bir derlemesini yaptığını ifade etti.

  Dr. Gürkan Kubilay kendisini izleyenlere öneri olarak, “önce doktora gidin, teşhisi koydurup, ilaçlarınızı aldıktan sonra, bir de benim besin önerilerimi denemenizde fayda var” diye konuştu.