• Efeler halkı Başkan Atay’ı bağrına basıyor

  SÖZLERİNİN YÜZDE 96’SINI GERÇEKLEŞTİREN BAŞKAN ATAY TALEPLERİ DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR

  10:32:40 | 2024-02-13

  Göreve geldiği günden bu yana ilçe halkıyla iç içe olan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, vatandaşların ihtiyaç ve beklentilerini can kulağıyla dinlemeye devam ediyor.

  Hafta sonunu esnaf ve vatandaş buluşmalarıyla geçiren Başkan Atay, semt pazarları, alışveriş noktaları ve ilçenin çeşitli mahallelerindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Talep ve önerilerle ilgili notlarını alan Başkan Mehmet Fatih Atay’a mahalle ziyaretlerinde Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Jülide Şahin ve parti üyeleri de eşlik etti. 

  SEMT PAZARI ESNAFI VE MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTU

  Kurtuluş Mahalle Pazarı, ardından Yedi Eylül ve İstiklal Mahallelerinde esnaf ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Atay, "Efeler halkımın isteklerine çok önem veriyorum.  ‘Benden ne istiyorsunuz?’ diye sorup, vatandaşlarımızdan aldığım cevapların yüzde 96’sını gerçekleştirdiğim gibi, önümüzdeki dönemde de sözlerimi yerine getirmek için var gücümle çalışacağım. Bizleri bağrına basan tüm hemşehrilerimize ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

  SPORA VE SPORCUYA DESTEK 

  Aydınspor-Yıldızspor karşılaşmasını da tribünden takip ederek, spora ve sporcuya desteğini sürdüren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve sağlıklı gelecek nesiller için sporun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu dönem olduğu gibi gelecek dönemde de Efelerimizdeki tüm amatör spor kulüplerini ve amatör sporcuları, maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğiz” dedi.