• Efeler Belediyesi yaşamın her alanında var…

  Yaptığı başarılı ve göz dolduran hizmetleri vatandaşlar tarafından takdirle karşılanan Efeler Belediyesi yaşamın her alanında varlığı gösteriyor.

  19:09:17 | 2017-01-28

  Kurulduğunda masa ve koltuğu bile olmayan Efeler Belediyesi Başkanı Mesut Özakcan ve ekibinin özverili çalışmaları iyiden iyiye kendini hissettirmeye başlarken sosyal ve kültürel alanlarda da başarılı çalışmalara imza atıyor.

  Bunun son örneği Efeler Belediyesi’nin oluşturduğu Türk Sanat Müziği Korosu’nun konserinde görüldü. Nedim Tarımcıoğlu şefliğinde kurulanTSM korosu verdiği konser ile hem kulakların pasını sildi hem de izleyenlerden büyük beğeni topladı.

  Efeler Belediyesi tarafından oluşturulan 'Efeler Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu' ilk konserini verdi.

  Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Salonu'nda gerçekleştirilen konseri Aydın Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay ve eşi, Aydın İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halil Şen ve eşi, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan ve eşi, Aydın Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Nusrettin Debre ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Konserde Nedim Tarımcıoğlu'nun şefliğindeki 65 kişilik Efeler Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından iki bölüm halinde seslendirilen birbirinden güzel 18 şarkıya vatandaşlar da zaman zaman eşlik etti.

  Konser sonunda başta Şef Tarımcıoğlu olmak üzere tüm koro üyelerini tek tek tebrik eden Başkan Özakcan, "Bu tür etkinlikler halkımızın katılımıyla anlam buluyor ve güzelleşiyor. Bizlerin davetine icabet edip koromuzu dinlemeye gelen tüm vatandaşlarımıza ve bu güzel geceyi bizlere hazırlayıp sunan koromuza teşekkür ediyorum" diye konuşarak Tarımcıoğlu'na çiçek takdim etti.


  İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..