• Forum Aydın’da keyifli yaz akşamları

  13:46:16 | 2011-07-07

  * Forum Aydın’da Temmuz Ayı Boyunca Latin Rüzgarı Esecek

  Avantajlı alışverişin yanında, yıl boyu süren keyifli aktivitelerle her yaştan insana hitap eden Forum Aydın, Temmuz ayı boyunca her Salı ve Perşembe ‘Latin Geceleri’ne sahne olacak.

  İzmir ve Çeşme’nin en prestijli mekanlarında sahne alan ünlü Kübalı grup Sabor de Cuban Music Social Club, Aydınlılara unutulmaz bir Temmuz yaşatacak…

  5 Temmuz Salı akşamı 20.30’da başlayan ilk etkinlik ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor.

  Alışverişi keyfine dönüştüren kampanyaları ile dikkat çeken Forum Aydın, birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikleriyle de beğeni topluyor. Yaz sezonunda da hareketli günler geçiren Forum Aydın, Temmuz ayın boyunca yaz gecelerini de hareketlendirmeye başladı.

  Türkiye’nin tatil merkezlerinden olan İzmir, Çeşme ve Alaçatı’da sahne alan ve 4 kişiden oluşan Kübalı grup Sabor de Cuban Music Social Club, Latin esintileri taşıyan performansıyla Temmuz ayı boyunca Forum Aydın’da ziyaretçiler ile buluşacak. İlk gösterilerini 5 Temmuz Salı günü gerçekleştiren ve büyük ilgi gören grup, bundan böyle her Salı ve Perşembe saat 20.30’da Aydınlı müzikseverler ile buluşacak.

  7’den 77’ye her yaştan insana hitap eden performansıyla beğeni toplayan grubu Temmuz ayı boyunca Forum Aydın ziyaretçileri ücretsiz olarak izleyebilecek.