• KUBALİÇ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

  Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperetifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç’in torunu Ahmet Efe erkekliğe adım attı..

  12:39:54 | 2013-07-07

   

  HABERİN VİDEOSU


   

  Didim Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç, torunu Ahmet Efe’yi 26 Haziran 2013 Çarşamba günü hafızalardan silinmeyecek bir şölen ile sünnet ettirdi.

   

  Meandros Restoran’ın otantik atmosferinde konuklarını ağırlayan Ali İhsan Kubaliç, oğlu Yaşar ve gelini Seda’nın mutlu günlerinden birine daha tanık oldu.

   

  Trabzon Akçaabat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Bulut, Başkan Vekili Aydın Hurmacı, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tolip, Denetleme Kurulu Başkanı Recep Öztürk, Didim Esnaf Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Koçarlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Abdullah Ünal, Aydın Şoförler Odası ve Şoförler Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Semih Özmeriç, Koçarlı Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mustafa Sezer Aksoy’un “Onur” konukları olarak katıldığı sünnet töreninde renkli görüntülere tanık olundu.

   

  Karadeniz ve Ege Kültürü’nün harmanlandığı sünnet merasiminde kına seramonisi oldukça dikkat çekti. Sedef

   

  Pastanelerinde hazırlanan muhteşem pastanın kesimi ve konuklara ikramının ardından gerçekleşen takı merasiminde konuklar takı takmak için adeta birbiri ile yarıştı.

   

  Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlence horonlar tepildi, zeybekler oynandı. Ahmet Efe erkekliğe ilk adımını atarken Baba Yaşar Kubaliç, Anne Seda hanım ve Dede Ali İhsan Kubaliç mutluluğu konuklarla paylaştı.