• KUŞADASI’NDA İKİ NİKAH

  Efsane Alizade-Engin Yuki ve Gizem Aksay-Yiğitcan Sergin çiftlerinin nikahını Belediye Başkanı Özer Kayalı kıydı.

  21:06:54 | 2014-06-04

   

   

  Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Efsane Alizade-Engin Yuki ve Gizem Aksay-Yiğitcan Sergin çiftlerinin nikahlarını kıydı.

   

  Kuşadası Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen nikah törenlerinde Başkan Kayalı esprili tavırlarıyla aile hayatının önemini anlatarak Efsane Alizade-Engin Yuki ve Gizem Aksay-Yiğitcan Sergin çiftlerine mutluluklar diledi.

   

  AİLE CÜZDANI GEÇİCİ SÜRE DAMATTA

   

  Gizem Aksay ve Yiğitcan Sergin çiftinin nikah törenin ardından Başkan Kayalı, Gizem Aksay'ın ayak basma adetine takılarak "Gelin hanım ayak basarken sanırım damadın ayağını biraz fazla hırpaladı. Bu kadar şiddetlisi damadın önündeki süreçte sıkıntılı günler yaşayabileceğinin işaretidir diye düşünüyorum. Buna istinaden, evlilik cüzdanını klasik olarak gelin hanıma değil de geçici süre damat beye vermek istiyorum. Bu cüzdan bir süre sende kalsın, üzerindeki baskıdan kurtulduktan sonra tekrar sahibi gelin hanıma teslim edersin" diyerek aile cüzdanını damada verdi. Başkan Kayalı ve genç çiftin diyalogları salondaki konukları kahkaha tufanına boğdu.