• Kuşadası’nda Selim Gülgören rüzgarı…

  Aranjör Şarkıcı Selim Güngören işletmeciliğini arkadaş olan Muhlis Kılıç, İlker Pekgöz ve Onur Arslan'ın yaptığı Kuşadası Bar'da kendisini dinlemeye gelen hayranlarını saatlerce coşturdu.

  13:02:21 | 2017-09-24

  Aranjör Şarkıcı Selim Güngören Kuşadası Barlar Sokağı’nı salladı.

  2009 yılında Star TV’de yayınlanan Baba Ocağı dizisinin başrol oyuncularından biri olan Burak Özçivit’in ikiz kardeşini oynayan şarkıcı Selim Gülgören işletmeciliğini arkadaş olan Muhlis Kılıç, İlker Pekgöz ve Onur Arslan'ın yaptığı Kuşadası Bar'da kendisini dinlemeye gelen hayranlarını saatlerce coşturdu.

  Boğaziçi Müzik Okulu Türk Sanat Müziği bölümü Üsküdar Musiki Cemiyeti Müzik için Kompozisyon bölümü ve Avrupa Trio Müzik Okulundan da Jazz Trio eğitimi alan, asıl mesleği Aranjörlük olan sempatik şarkıcı Selim Gülgören sahne aldığı Kuşadası Bar'da söylediği şarkılarıyla dinleyicilerine güzel bir gece yaşattı.

  Hayranlarının bol bol resim çekip, cep telefonlarından canlı yayın yaptığı gecede sempatik şarkıcı Selim Gülgören hayranlarının isteklerini de geri çevirmeyerek şarkılarını defalarca kez söylemek zorunda kaldı.

  HASAN KADİFE