• KUŞADASIN’DA GÖZ KAMAŞTIRAN DÜĞÜN

  Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı M. Ali Parmaksız Kızı Simge’yi evlendirdi

  12:56:10 | 2012-09-02

  DÜĞÜN RESİMLERİ

  FOTO GALERİ'DE

  Aydın’ın tanınmış işadamlarından Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Ali Parmaksız Kızı Simge’yi Kuşadası Ömer Tatil Köyünde düzenlenen göz kamaştırıcı düğün töreni ile evlendirdi.

  İş dünyasının tanınmış simalarının yanı sıra seçkin davetlilerin katıldığı düğün töreni ile Simge Parmaksız ve Serkan Yaz mutluluğa ilk adımlarını attılar. Genç çiftlerin nikahını Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu kıyarken Aydın Valisi Kerem Al’da nikah şahitliği yaptı. Vali Kerem Al nikah sonrası evlenme cüzdanını gelin Simge Parmaksız’a verdi.

  Düğün törenine; Bayındırlık Eski Bakanı Cengiz Altınkaya, Milletvekili Ali Gültekin Kılıç, Nazilli Belediyesi Eski Başkanı Esat Ergüler, Aydın Gelir İdaresi Müdürü Mesut Yılmaz, Muhasebeciler Odası Başkanı Fettah Açan, Sirmen İnşaat Ertan Perinçek, Sanayi Odası Meclis Başkanı Yalçın Pekgüzel, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı Aydın Akyüzlü, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bosnalı, Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İ. Hakkı Dokuzlu, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kutulu Başkanı Tacettin Pirinç, Aydın Ticaret Odası’nın önceki dönem yönetim kurulu ve meclis başkanları Parmaksız ve Yaz ailelerinin yakınları ile 800 seçkin davetli katıldı.

  Mustafa Ali Parmaksız-Birgül Parmaksız çifti ile Nevzat-Belma Yaz çifti düğün süresince konukları ile yakından ilgilendi. Rengarenk bir atmosferde gerçekleşen düğün töreni göz kamaştırdı. Gelin Simge’nin en mutlu gününde Almanya, İngiltere, Litvanya, Rusya, Çin, Almanya, Fransa, Holanda, İsviçre’den gelen bayan arkadaşları düğüne ayrı bir renk kattılar.

  Düğün pastasının kesilmesinin ardından havai fişek gösterileri ile devam eden düğünde eğlencenin de doruğuna çıkıldı.

  Parmaksız ve Yaz Aileleri en mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ederken, Simge&Serkan çifti de mutluluklarını konuklarla birlikte yaşadılar.

  Mutluluk onların olsun…

  Aydın Gündem ve Şafak Gazeteleri olarak Simge&Serkan çiftine mutluluklar diliyor Parmaksız ve Yaz ailelerini tebrik ediyoruz.