• SÜVARİ NAZİLLİ’YE GİRDİ...

  Erkek giyiminin öncü ismi Süvari son mağazasını Nazilli’de açtı..

  21:25:36 | 2012-07-08

  Süvari Giyim Nazilli’de yeni bir mağaza açtı.

  Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın açılışını yaptığı mağazada ilk gün kaliteli gömlekler promosyon olarak müşteriye 15 liradan satıldı.

  Erkek giyim ürünlerini dizayn eden ve ürettiğinin büyük bölümünü yurt içi ve yurt dışı mağazalarında satan bir marka olan SÜVARİ; Coşkun Tekstil bünyesinde 1997 yılında ilk adımını piyasaya attı. Önce bir gömlek markası olarak başlayan SÜVARİ, ürünlerinin beğenilmesi üzerine erkek pantolon,  takım elbise, ceket ve diğer erkek giyim ürünlerini üretmeye başladı.

  Kendine has yarattığı “SÜVARİ” markası ile kalite ve uygun fiyatı buluşturan firma, kısa zamanda ünlenerek büyüdü.

  SÜVARİ; en son mağazasını Nazilli’de açtı.

  Nazilli halkının moda zevkini, kaliteli erkek ürünleri ile buluşturmayı hedefleyen mağaza açılışının ilk gününde müşteri akınına uğradı.

  Süvari, mekan olarak; Nazilli Kasaplar, Lokantacılar ve EKK Başkanı Ali Gürsoy’un çarşı merkezinde restoresini yaptırdığı dükkanını seçti. Uzun zamandır Nazilli’ye girmeyi düşünen ancak aradığı mekanı bir türlü bulamayan SÜVARİ, şimdi Nazilli’de hizmet vermekten oldukça mutlu...

  Süvari giyimin Nazilli’deki açılışında, mekan sahibi Ali Gürsoy gün boyu lokma döktürdü.

  Açılışın ilk müşterisi Ali Gürsoy’un kardeşi Hasan Gürsoy oldu. Hasan Gürsoy, çalışanlarına ve dostlarına hediye için açılışın ilk gününde değişik model ve bedende 50 gömlek satın aldı.