• TUĞRUL ÖZEN KIZINI EVLENDİRDİ

  Tuğçe ve Süleyman çifti sevgilerini yüreklerinin derinliklerinde hissettiler..

  17:46:22 | 2012-02-28

  DÜĞÜNDEN RESİMLER FOTO GALERİDE..

  ŞAFAK Gazetesi’nin önceki Yazı İşleri Müdürlerinden, İnşaat Mühendisi Tuğrul Özen; kızı Tuğçe’yi Aydın Akarsu Park Düğün Salonu’nda muhteşem bir düğün ile evlendirdi.

  Aydın’ın tanınmış ailelerinden Işıl-Alaattin Elmas’ın oğlu Süleyman ile yaşamını birleştiren Tuğçe mutluluğunu seçkin konukları ile paylaştı.

  Aydın Garanti Bankası Personeli Tuğçe Özen Dalaman Hava Limanı’nda Deniz Subayı olan Süleyman Elmas ile nikah defterine “bir ömür boyu birlikte” sözü vererek imza atarlarken mutluluğun en güzel anlarından birini yaşadılar.

  Nikah merasiminin ardından düğün pastasını kılıçla kesen Tuğçe-Süleyman çifti ele ele tutuşarak saadet yolculuğuna çıkarken davetliler de onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

  Onlar akıp giden hayatın içinde kendilerine yeni bir sayfa açarken sevgilerini yüreklerinin derinliklerinde hissettiler. Genç çiftler nikah defterini de “Birlikteliğimiz ömür boyu sürsün” umut ve dileğiyle imzalayıp bekarlığa veda ettiler.

  Düğünde Tuğrul ve Hayriye Özen & Işıl ve Alaattin Elmas çiftleri gelen konuklarını kapıda karladılar. Düğün esnasında masaları tek tek ziyaret ederek teşekkür eden Özen ve Elmas ailesi en az çocukları kadar mutluluk tablosu sergilediler. Konuklar da bu mutluluğa ortak olurken gelin ve damada taktıkları takılarla sevgilerini gösterdiler.

  Genç çiftler “Kafkas Usulü” kınanın ardından yaşamlarının en mutlu gününü yaşamak üzere saadet yolculuğuna uğurlandılar.

  Şafak ve Aydın Gündem Gazeteleri olarak Özen ve Elmas Ailelerini tebrik ediyor, Tuğçe ve Süleyman çiftine saadetler diliyoruz.