• YAŞAN AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ

  Seçkin davetli topluluğunun katıldığı düğün töreninde mutluluğa ilk adımlarını atan Kıvanç Yaşan ve Menekşe Merve Göçmen çiftinin nikâhını Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan kıydı.

  15:43:19 | 2015-04-20

   

  Aydın’ın tanınmış ve sevilen simalarından Mimar Yalçın Yaşan, Jeoloji Mühendisi oğlu Kıvanç Yaşan’ı Akarsu Park Düğün Salonu’nda düzenlenen görkemli bir düğün merasimi ile evlendirdi.

   

  Düğün öncesi Yaşan ve Göçmen Ailelerinin reisleri Yalçın ve Şule Yaşan ile Rıdvan ve Nursel Göçmen konuklarını kapıda karşıladı.

   

  Seçkin davetli topluluğunun katıldığı düğün töreninde mutluluğa ilk adımlarını atan Kıvanç Yaşan ve Menekşe Merve Göçmen çiftinin nikâhını Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan kıydı.

   

   

  Mimar Yalçın Yaşan ile köklü bir arkadaşlığa sahip olan Başkan Özakcan belediye başkanı olarak ilk nikâh akdini arkadaşının düğün töreninde gerçekleştirdi. Düğün törenine Belediye Başkan Yardımcısı Halis Günday ve Germencik Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Zincirci ile birlikte katılan Başkan Özakcan, nikâh akdini gerçekleştirirken oldukça heyecanlıydı.

   

  Başkan Özakcan, genç çiftlerin nikâh defterini imzalamasının ardından evlilik cüzdanını takdim ederken öğütlerde bulundu. Özakcan, Kıvanç ve Menekşe çiftine, “Evlilikte 4-S çok önemlidir. Bunlar sevgi, saygı, sadakat ve sabırdır. Birbirinizi sevin, sayın, sadakat gösterin ve sabredin” öğüdünde bulunarak Efeler Belediyesi’nin hatırası olarak kahve takımı hediye etti ve mutluluk diledi.

   

  Her ikisi de jeoloji mühendisi olan Kıvanç ve Menekşe çiftçi gecenin ilk dansını yaparak düğün törenini başlattı. Göz kamaştırıcı gelinliği içinde güzelliği ile dikkatleri çeken gelin Menekşe ile damat Kıvanç Yaşan, yaşamlarının en mutlu gününü en sevdiği dostları ile birlikte paylaşırken kestikleri düğün pastasını da konuklarına ikram ettiler. Düğün, orkestranın coşkusu ile devam etti.

   

  Kıvanç ve Menekşe çiftine ömür boyu saadetler diliyor, Yaşan ve Göçmen Ailelerini tebrik ediyoruz.